Lokalita

Ideálne miesto pre bývanie

Projekt ZELENÁ STRÁŇ RESIDENTIAL PARK je situovaný na vynikajúcom mieste hneď na začiatku  rozvíjajúcej sa mestskej časti Košická Nová Ves. Len 3 minúty autom od historického centra mesta a AUPARK-u nájdete čistú úplne novú lokalitu, plnú zelene, bez rušnej cesty, bez ruchu železničných a električkových tratí. Ozajstný a nefalšovaný pokoj vidieka a výhody blízkosti mesta na dosah. Moderný bytový komplex, citlivo vsadený do mierneho svahu ponúka denne výhľady na vidiecky ráz obce Košická Nová Ves, údolie suchého potoka, scenériu Slanských vrchov alebo protiľahlý panoramatický výhľad na Staré mesto v Košickej kotline a Slovenské Rudohorie. Ideálne nové miesto pre Vaše kvalitné bývanie, kde spomalíte a načerpáte energiu na rušné dni v meste.

Tichá lokalita, kľud, príroda, kolorit s vidieckym rázom jestvujúcej nízkej zástavby v Košickej Novej Vsi v dostatočnej vzdialenosti od hlavnej komunikácie sú nenahraditeľné pre Vaše bývanie. Pričom sa stále nachádzate v tesnej blízkosti centra mesta, v modernom bytovom komplexe. Byty sú navrhované individuálne s vysokým dôrazom na ich funkčnosť a do posledného detailu premyslenými dispozíciami.  Použité sú štandardne kvalitné mteriály. V parku bytového komplexu nechýbajú detské ihriská s rozmanitými hracími celkami, veľa zelene, unikátne jazierko, kde môžete príjemne relaxovať s najbližšími po pracovnom dni a vychutnať si skutočnú prírodu. To všetko len pre rezidentov. Lokalita je pokojná, ďalšia výstavba v okolí je nepravdepodobná. V okolí obce nie je priemyselná ani obchodná zóna, prevláda vidiecky obytný charakter. Žiadne rušivé vplyvy, len zeleň a čerstvý vzduch.

Gracze kasyn online po raz kolejny trafiają na pierwsze strony gazet, ale tym razem nie z powodu wielkich wygranych czy ekstrawaganckiego stylu życia. Co zaskakujące, wielu z tych zapalonych graczy zakupiło niedawno nieruchomości w prestiżowym Zelená stráň Residential Park w Koszycach Nowym Mieście. Decyzja ta zaintrygowała wiele osób, które zastanawiają się, dlaczego entuzjaści kasyn online inwestują w nieruchomości. Podczas gdy hazard w kasyno online za prawdziwe pieniądze jest niewątpliwie ekscytującą rozrywką, wydaje się, że niektórzy gracze przenoszą swoją pasję na nowy poziom, zapuszczając korzenie w tym ekskluzywnym parku mieszkalnym. Dzięki spokojnemu otoczeniu i luksusowym udogodnieniom, Zelená stráň Residential Park stanowi idealną ucieczkę od szybkiego tempa świata hazardu online. Być może ci gracze szukają poczucia równowagi, oddając się zarówno grom o wysokie stawki, jak i spokojnemu życiu.

Dopravná dostupnosť

S centrom mesta lokalitu spájajú autobusové a trolejbusové linky MHD. Pre bezproblémovú dostupnosť peších rezidentov slúži priamo v rezidenčnom parku zastávka MHD. Železničná a autobusová stanica sú vzdialené len 4 km. Bezproblémové dopravné spojenie vedie cez zrekonštruovanú štvorprúdovú Sečovskú cestu s novovybudovanou križovatkou Prešovská-Sečovská. Dopravne bude nový celok napojený podľa územného rozvoja obce na výpadovú cestu smerom na Michalovce – Sečovskú cestu, ktorá ďalej pokračuje ako Herlianská ulica. Pre rezidentov developer vybuduje novú svetelnú križovatku, ktorou Vám zabezpečíme bezproblémovú a bezpečnú dostupnosť blízkeho okolia. Cyklisti iste využijú v tesnej blízkosti rezidenčného parku cyklotrasu vedúcu až do Maďarska. Neďaleký les je Vám k dispozícii na zdravé prechádzky a aktívny relax.

Občianska vybavenosť

V blízkosti rezidenčného komplexu sú potraviny, nákupné centrum, reštaurácie, lekáreň, Slovenská pošta, základná škola. Priamo v obci Košická Nová Ves sa nachádza materská a základná škola, futbalové ihrisko a tenisový kurt. Mestská plaváreň, či kúpalisko sú dostupné za 6 minút autom, zimný štadión 7 minút autom. Kláštor sv. Augustína a Kostol sv. Ladislava s prvou písomnou zmienkou z roku 1927 privítajú najmä nábožensky založení rezidenti.


NEPREMEŠKAJTE naše AKCIE

Zanechajte nám
Vaše kontaktné údaje

a my sa s Vami skontaktujeme

Máte otázku? Napíšte nám, spojíme
se s Vámi do 24. hod.