3. etapa

Postup financovania:

 1. REZERVAČNÁ ZMLUVA
  Prvý krok ku financovaniu Vášho nového bytu na Zelenej stráni je uzavretie Rezervačnej zmluvy v pohodlí nášho predajného centra a úhrada rezervačného poplatku. Vami vybratý byt rezervujeme až do podpisu Zmluvy o budúcej zmluve, na podpis ktorej Vás vyzveme po vydaní stavebného povolenia. Rezervačná suma je v hodnote 2000€ a započítava sa do celkovej kúpnej ceny.

 2. ZMLUVA O BUDÚCEJ ZMLUVE o prevode vlastníckeho práva k nehnuteľnosti
  Pri uzavretí Zmluvy o budúcej zmluve o prevode vlastníckeho práva k nehnuteľnosti zaplatíte 1. splátku z kúpnej ceny bytu.
  1. SPLÁTKA je vo výške 20% z kúpnej ceny bytu.
 3. Zmluva o prevode vlastníctva k bytu – ODOVZDANIE BYTU
  Tretím a posledným krokom ku kúpe Vášho bytu na Zelenej stráni je uzavretie Zmluvy o prevode vlastníctva bytu spoločne s úhradou 2. splátky z kúpnej ceny bytu.
  2.  SPLÁTKA je vo výške           80% z kúpnej ceny bytu, ktorú uhrádzate až po ukončení výstavby bytového domu a kolaudácii bytu . Následne si prevezmete Váš nový byt.
Financovanie Vášho nového bytu je možné z vlastných zdrojov resp. prostredníctvom hypotekárneho úveru.

FINANCOVANIE KÚPY BYTU HYPOTEKÁRNYM ÚVEROM 

Ak ste sa rozhodli financovať kúpu bytu hypotekárnym úverom, využite naše bezplatné konzultácie a poradenstvo. Spolupracujeme so všetkými bankami na trhu, vypracujeme pre Vás ponuky, čím Vám ušetríme čas.  

EXTRA VÝHODY PRE KLIENTOV SLOVENSKEJ SPORITEĽNE a.s.

Klienti Zelenej stráne majú špeciálne zvýhodnenie pri čerpaní hypotekárneho úveru v Slovenskej sporiteľni a.s., kde je najväčším benefitom okrem iného pre Vás pri kúpe bytu možnosť čerpania 1. tranže úveru už na financovanie 1.splátky (vo výške 25% z kúpnej ceny bytu). 

Špeciálne benefity pre mladých

Ak máte vek do 35 rokov, môžete pri kúpe bytu na ZELENEJ STRÁNI získať po splnení kritérií, ktoré požaduje banka, zvýhodnený hypotekárny úver pre mladých
s úrokovou sadzbou zníženou o 3%.

VÝPOČET SPLÁTOK

NEPREMEŠKAJTE naše AKCIE

Zanechajte nám
Vaše kontaktné údaje

a my sa s Vami skontaktujeme

Máte otázku? Napíšte nám, spojíme
se s Vámi do 24. hod.