2. etapa

LEN 2000 EUR VÁM STAČÍ NA REZERVÁCIU VÁŠHO NOVÉHO BYTU – VEDELI STE O TOM?

Postup financovania:

 1. REZERVAČNÁ ZMLUVA
  Prvý krok ku financovaniu Vášho nového bytu na Zelenej stráni je uzavretie Rezervačnej zmluvy v pohodlí nášho predajného centra a úhrada rezervačného poplatku. Vami vybratý byt rezervujeme do podpisu Zmluvy o budúcej zmluve, najdlhšie však 14 dní odo dňa účinnosti Rezervačnej zmluvy. Počas tejto doby sa zaväzujeme, Vami vybratý byt pre Vás rezervovať a neponúkať na predaj iným záujemcom.
  Rezervačný poplatok je vo výške 2000 eur s DPH a bude zahrnutý do kúpnej ceny
 2. ZMLUVA O BUDÚCEJ ZMLUVE o prevode vlastníckeho práva k nehnuteľnosti
  Pri uzavretí Zmluvy o budúcej zmluve o prevode vlastníckeho práva k nehnuteľnosti zaplatíte 1. splátku z kúpnej ceny bytu.
  1. SPLÁTKA je vo výške 20% z kúpnej ceny bytu (znížená o rezervačný poplatok vo výške 2000 eur s DPH). Klienti Slovenskej sporiteľne, a.s. môžu financovať aj túto 1. splátku hypotekárnym úverom.
 3. Zmluva o prevode vlastníctva k bytu – ODOVZDANIE BYTU
  Tretím a posledným krokom ku kúpe Vášho bytu na Zelenej stráni je uzavretie Zmluvy o prevode vlastníctva bytu spoločne s úhradou 2. splátky z kúpnej ceny bytu.
  2.  SPLÁTKA je vo výške           80% z kúpnej ceny bytu, ktorú uhrádzate až po ukončení výstavby bytového domu a kolaudácii bytu  na jeseň 2018. Následne si prevezmete Váš nový byt.
Financovanie Vášho nového bytu je možné z vlastných zdrojov resp. prostredníctvom hypotekárneho úveru.

FINANCOVANIE KÚPY BYTU HYPOTEKÁRNYM ÚVEROM 

Ak ste sa rozhodli financovať kúpu bytu hypotekárnym úverom, využite naše bezplatné konzultácie a poradenstvo. Spolupracujeme so všetkými bankami na trhu, vypracujeme pre Vás ponuky, čím Vám ušetríme čas.  

EXTRA VÝHODY PRE KLIENTOV SLOVENSKEJ SPORITEĽNE a.s.

Klienti Zelenej stráne majú špeciálne zvýhodnenie pri čerpaní hypotekárneho úveru v Slovenskej sporiteľni a.s., kde je najväčším benefitom okrem iného pre Vás pri kúpe bytu možnosť čerpania 1. tranže úveru už na financovanie 1.splátky (vo výške 25% z kúpnej ceny bytu). 

Špeciálne benefity pre mladých

Ak máte vek do 35 rokov, môžete pri kúpe bytu na ZELENEJ STRÁNI získať po splnení kritérií, ktoré požaduje banka, zvýhodnený hypotekárny úver pre mladých
s úrokovou sadzbou zníženou o 3%.

VÝPOČET SPLÁTOK

Hypotekárna kalkulačka

Cena nehnuteľnosti:
Vlastné zdroje:
Výška hypotéky:
Splatnosť: rokov
Úroková sadzba: %
Štátny príspevok pre mladých: NIE ÁNO
Mesačná splátka: 0 € s DPH

Výška mesačnej splátky má informatívny charakter. Presnú výšku splátky a podmienky čerpania hypotekárneho úveru Vám poskytneme v súčinnosti s vybranou bankou.

 

NEPREMEŠKAJTE naše AKCIE

Zanechajte nám
Vaše kontaktné údaje

a my sa s Vami skontaktujeme

Máte otázku? Napíšte nám, spojíme
se s Vámi do 24. hod.